O nas

Marta i Kasia. Przyjaciółki od kilkunastu lat i dowód na to, że przeciwności się przyciągają. Tworząc jednak markę „Drapichrusty” doskonale uzupełniają.

Stworzyłyśmy miniPracownię, która stała się naszym drugim domem, kolejnym dzieckiem i nieprawdopodobną przygodą. Mamy nadzieję, że i Wy się tu dobrze poczujecie, a Wasze dzieci i nasze Drapichrusty pokochają nasze ubranka i nie będą chciały ich zdejmować. Kibicujmy im w aktywnym zdobywaniu świata! Nie trzymajmy pięknych ubranek tylko na specjalne okazje!

Łobuzy z charakterem w pięknej, wygodnej i uniwersalnej garderobie to nasz cel!

Jako mamy najprawdziwszych Drapichrustów wiemy jakie warunki powinien spełniać ich strój idealny Każdy prototyp ubranka testujemy właśnie na nich Udostępniamy Wam fasony, które najbardziej pokochały nasze prywatne Drapichrusty.

Crash testy nasze produkty przechodzą codziennie w najróżniejszych, często ekstremalnych warunkach. Dowody w postaci filmików, które będą nadawać się do publikacji(bez konieczności cenzurowania ) - będziemy umieszczać na naszej stronie

A co jeśli zdarzy się, że Drapichrust rozedrze sukienkę lub w legginsach czy spodniach przetrą się kolana? ZERO WASTE jakiego nie było!
Nie martwcie się – uszkodzone ubranka przywrócimy do życia! Wystarczy je do nas odesłać! :)
Nasz pomysł na Zero Waste to nie tylko szycie pod zamówienia i bez magazynów -idziemy znacznie dalej!

Pozostawione ścinki materiałów zostawiamy na później – wykorzystamy je do naprawy uszkodzonych ubranek, dając im nowe życie, ale również nowy charakter! :) Robimy to również po to, żeby nasze ubranka mogły służyć Drapichrustom jak najdłużej, bez konieczności kupowania nowych rzeczy, tylko dlatego, że w obecnych zrobiła się dziura albo rozpruł się szew:) To dlatego Drapichrusty są nie do zdarcia!